Şeffaf Tente

Şeffaf Tente Sistemleri

Şeffaf tente sistemleri eskiden pek tercih edilmezken, son 5 yıldır oldukça rağbet görmekte ve kullanılmaktadır. Şeffaf tente uygulaması yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, Tentenin kalitesi ve kalınlığıdır. Ayrıca şeffaf alanın branda ile buluştuğu kısmın ek yerlerinin sağlamlığı da önemli bir unsurdur. Şeffaf tente yaptırmaya karar verdiniz ama aklınız karışıyor ve sağlamlık açısından güven duyamıyor musunuz? Adel Tente bu konuda ki tüm soru işaretlerinizi ortadan kaldırıyor.

 

    Şeffaf tente teminini gözünüz kapalı adel tente’den karşılayabilirsiniz. Adel Tente size satış sonrası da hizmet vermekte ve kafanızda bir soru işareti oluşmasını engellemektedir. Şeffaf tente kullanımı yukarıda da bahsettiğimiz gibi son günlerde popüler olmuştur. Peki, bunun sebebi nedir? Ve kullanım alanları nerelerdir? Sizin için şeffaf tentenin adresi şeffaf tente başlıca kullanım alanlarını sıralayalım.

 

Şeffaf tente kullanım alanları;

1) Adel Tente güvencesi ile istediğiniz mekâna şeffaf tente uygulaması yaptırmanız mümkün. Ülkemizde şeffaf tente sigara yasağından sonra özellikle popüler bir hale gelmiştir. Kafe sahipleri bu yasaktan etkilenmemek adına kafelerinin önlerinde ki bahçeleri kışın bu tenteler ile kapatarak açık bir alan hissi vermiş aynı zamanda yasağı delerek yaptırım altında kalmaktan kurtulmuşlardır.

 

Bu uygulama ile kafeler kışın daha çok tercih edilir hale gelmiş ve müşteri sayılarında artış gözlemlenmiştir. Öyle ki hem sigaradan rahatsız olan insanların oturacağı hem de sigara içenlerin memnuniyetle oturacağı mekanlar yaratılmıştır. Kapalı alanda oturmaktan hoşlanmayan, fakat yağmur gibi hava koşulları sebebiyle de içerde oturmak zorunda kalanlar içinde güzel bir alternatif olmuştur.

 

2) Kış bahçesi yapımında da sıkça başvurulan bir yöntem Şeffaf tente sistemleridir. Hem doğanın aydınlığını görme, hem de kardan yağmurdan korunma fırsatını bu sayede yakalayabilirsiniz. Son zamanlar da bu tentelerin aşağı kadar fermuarlı modellerinin de çıkmasıyla, çokça tercih edilir olmuştur.

 

Sizde dışarıda yağmur yağarken hem yağmurun tadını bahçesiniz de çıkarmak hem de çayınızı yudumlamak istemez misiniz? Adel Tente bu hayalinizi gerçekleştiriyor. Ayrıca Ankara şeffaf tente yüksek kalitede son derece güvenilir bir üründür. Piyasada ki diğer ucuz muadiller ile karıştırılmaması gerekmektedir. İçeride herhangi bir elektrikli cihazla ısındığınızda diğer kalitesiz şeffaf tenteler gibi zarar görmeyecektir. Kafelerde de bu ısınma yöntemi sıkça kullanılmaktadır. Sizde gönül rahatlığı ile bu sistemin tadını çıkartabilirsiniz.