Pergole

Rahat Ve Geniş Alanlar İçin Raylı Tente Pergole Uygulaması

 

            Ankara pergole olarak firmamız, yazın daha çok açık olarak tercih edilen, kışın da kış bahçesi havasında kullanılan alanları yaratmak isteyen müşterilerimize hizmet sağlamaktayız. Özellikle restoran, çay bahçesi, kafe tarzı alanlarda tercih edilen raylı tente uygulaması, hava koşullarına göre kullanılabilirliği ile ön plana çıkmaktadır.

 

Öncelikle raylı tente hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz yer veya mekanları için etrafının da üstü gibi kapanabilen, istenildiği zaman açık bırakılabilen, son yıllardaki sigara yasaklarına riayet edilebilen bu uygulamadan yararlanmak istemektedir. Adel Tente konusunda uzman ve deneyimli personeli ile bu hizmetler için doğru ölçümler alarak, uygun montajı sağlayan firmalarımızdandır. Ankara pergole, renkli seçenekleri ile mekanlarda rahatlık ve daha geniş kullanılabilirlik sağladığından, özellikle işletmelerde daha çok kazanç ve gelire sebep olmaktadır.

 

Müşterilerimizin taleplerini değerlendirirken, kullanılabilirlik ve imkanları konusunda aydınlatma yapmamız daha çok ilgi çeken ve talep arttıran konulardan olmaktadır. Kullanım esnasında aydınlatma sistemine elverişliliği, kışın ısınma sistemlerine dayanıklılığı raylı tentelerde tercihlerin artmasına yol açabilmektedir. Adel Tente, açık alanlarda iskelet sistemi tabir edilen alanlara branda, naylon ve kalın bezden oluşan tenteyi germe işlemi uygulayarak montaj sağlamaktadır.

 

Mekanların üst ve yanlarının aynı cins malzeme ile kaplanması hava şartlarına göre açık ya da kapalı kullanılmasına sebep olmaktadır. Adel Tente, yaygın ve geniş bir sistemle çalışmayı hedefleyen firmalarımızdan olup, il dışındaki ilçe ve köylere de hizmet sağlayarak uygun kullanım imkanları yaratmaktadır. Raylı tenteler üstü açık alanları kapatmak için kullanıldığından, mevsim koşullarının gerekliliğine göre hareket edilebilmektedir. İstenildiği zaman üstünün açılması, kış mevsiminde kapatılarak kullanılmaya devam edilmesi, ferahlık ve rahatlık sağlamaktadır.

 

Müşterilerimiz raylı tente uygulamalarımızı internet sitemizi inceleyerek farklı görsellerden inceleme imkanı bulabilmektedir. Böylelikle arzu ettikleri alanlarda, düşüncelerine hitap eden model ve uygulamalar için bizimle irtibata geçerek fiyat hakkında görüşme sağlanabilmektedir. Ölçü alınan alanlardaki montaj işlemlerimiz kısa sürede gerçekleştiğinden, özellikle işletmelerde sıkıntıya düşmeden ve problem yaşamadan hizmet alınması sağlanmaktadır. Fiyatlar konusunda müşterilerimizin sıkıntıya düşmeden ve kolay ödeyebilecekleri seçenekler sunulup, taksitlendirme işlemlerine gidilmektedir.