Mafsallı Tente

Güneş Ve Yağmurdan Korunmanın Pratik Yolu Mafsallı Tenteler

 

Tente, dükkan önlerinde, AVM önlerinde, sebze reyonlarının veya daha başka reyonların, güneş ve yağmurdan korunması için monte edilen, rüzgara ve yağmura dayanıklı ürünlerdir. Mafsallı tente, öne doğru uzayan ve gölgelenmek istenen reyonu kapatan, ön kısmında da aşağı doğru 20 -25 cm sarkan tentelerdir. Bu sarkan kısım sayesinde, güneşten korunma işlemi daha kaliteli bir şekilde gerçekleşmektedir.

 

 MAFSALLI TENTELER EN ÇOK TERCİH EDİLEN ÜRÜNLERDİR

 

Tenteler, şeffaf, kanatlı, mafsallı, kasetli, körüklü ve raylı gibi çeşitlerde üretilmektedir. İşinde uzman Ankara mafsallı tente ürünler, özel bir yapıya sahiptir. Adel Tente ürünleri, günümüzde en estetik ürünleri sunmaktadır. Oluklu yapısı ve bu yapı sayesinde, yağmur sularını kenardan uygun bir şekilde aşağı indirmesi, mafsallı tentelerin kullanışlılığını artırır.

mafsalli-tente

 MAFSALLI TENTELER AYNI ZAMANDA TABELA OLARAK KULLANILIYOR

 

Mafsallı tenteler, aynı zamanda tabela olarak kullanılabiliyor. Aşağı sarkan kısma, firmanın ismi yazılmaktadır. Aynı zamanda reklam aracı olan mafsallı tente ürünler, reklam tabelası olarak da kullanılmaktadır. Adel Tente ürünleri arasında en çok tercih edilme sebeplerinden biri de, mafsal kısmına dükkan veya AVM’nin adının da yazılabilmesidir. İşinde uzman olan Ankara mafsallı tente, dekoratif ve zarif mafsallı tente ürünlerini, isteğe göre oluşturabilmektedir.

 

 MAFSALLI TENTE NERELERDE KULLANIYOR?

 

Mafsallı tente, özellikle dükkan önlerinde ve AVM önlerinde, sebze-meyve reyonlarında en çok kullanılan tente ürünüdür. İşinde uzman olan Adel tente, çevre ilçelere montaj ve tamir işlemleri için eleman gönderebilmektedir. Başkent Ankara mafsallı tente kategorisinde, aradığınız kaliteyi sunan firma, üründe, paslanmaz alüminyum kullanmaktadır. Paslanmayan özelliği ile yıllarca rahat bir şekilde kullanabileceğiniz mafsallı tente ürünler, özel kumaş örtüsü ile, kullanılan mekanlarla uyum sağlamaktadır. Gölgelenmesi gereken her yerde tente kullanmak mümkündür.

 

Mafsallı tente özellikle, rüzgara dayanıklı olduğu için, çok sık kullanılmakla birlikte, dekoratif özelliği ile çay bahçelerinin özel seçimidir. Bahçelerde en çok kullanılan ürün kanatlı tente olsa da, mafsallı tente ürünler, özellikle lokanta önündeki masaları gölgelendirmek için kullanılmaktadır. Yağmura dayanıklı özelliği ile yağmur başladığı anda veya güneş vurmaya başladığı andı, otomatik bir şekilde açabilirsiniz. Otomatik açılım özelliği, güneş enerjisi ve rüzgar enerjisi özelliği ile mafsallı tente en çok tercih edilen tente ürünüdür.