Çift Açılım Tente

Çift Taraflı Tente Ve Özellikleri

 

Özellikle açık alanı bulunan mekanları yağmur, güneş ve rüzgardan korumak maksadı ile yapılan branda çeşidine tente denmektedir. Açık alan mekanların olmazsa olmazı tentelerin birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Tenteler arasında en çok tercih edilen, çift taraflı tentelerdir. Tek taraflı ve diğer tente modellerine göre kapladığı alanın daha geniş olması tercih edilmesinin en büyük sebebidir. Çift taraflı tente kullanımı tercih eden işletmeler daha çok büyük ve geniş bahçe alanına sahip işletmelerdir.

 

 Çift Taraflı Tente Özellikleri

 

Çift taraflı tenteler sabit ve taşınabilir olmak üzere iki türde üretilmektedir. İşletmelerin daha çok tercih ettikleri model, istenilen yere taşınabilir özellikte olan tentelerdir. Ankara çift açılım tente modelleri firmamız tarafından hem sabit hem de taşınabilir olarak üretmekte. Üretilen tüm tentelerde alüminyum profili bulunmaktadır. Aynı zamanda ürünlerin boya işlemi elektrostatik toz boyalarla yapılmakta.

 

Boya işlemi genel olarak standart beyaz renkte seçilmekte. Standart olarak her iki parçası da üç metre şeklinde üretilir. Bu sayede boyut olarak altı metreyi bulan tenteler, toplamda otuz altı metre karelik bir alanın korunmasını sağlayacaktır. Tentelerin ayarlanabilir bir eğimi bulunmakta ve manuel, uzaktan kumandalı, düğmeli gibi çeşitleri sayesinde kolay bir şekilde eğimi ayarlanmaktadır. Tentelerin üretiminde akrilik kumaş kullanılırken yaklaşık yüz farklı renk seçeneği ile Adel Tente tarafından müşterilere sunulmaktadır.

 

 Çift Taraflı Tentenin Kullanım Alanları

 

           Ankara çift açılım tente modelleri rüzgar ve yağmur gibi olumsuz koşullara uygun olduğu için kullanımı oldukça elverişlidir. Ancak geniş bir alana göre imal edildiği için Ankara çift açılım tente çeşitleri küçük ve açık mekânlarda kullanıma uygun değildir. Büyük bahçeli kafe veya aile çay bahçelerine, büyük restoranlara oldukça uygun olan bir tente çeşididir.

 

 Çift Taraflı Tentenin Avantajları

 

Çift taraflı tente çeşitleri genel olarak mafsallı özelliğine sahiptir. Bu da kullanım açısından oldukça kolaylık sağlamaktadır. Normal havalarda veya akşamları tente mafsallı özelliği kullanılarak açılabilir, güneş ve yağmur anında tekrar kolaylıkla kapatılabilir. Adel Tente tarafından üretilen tüm ürünler kaliteli ve sağlam bir şekilde üretilerek, müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Hemen hemen her renk ve modelde üretim yapan Adel Tente firması sayesinde mekanınıza en uygun modeli seçerek, şık ve zarif bir işletmeye kavuşabilirsiniz