Çankaya Tente

Çankaya Adel Tentede Fırsatlar

 

Günümüzde artık birçok sektörde yeni gelişimler eklenerek günden güne artış göstermektedir. Eskiden evlerin balkonlarına soğuk girmesin ya da çocuklar düşmesin diye bir şeyler üretilmeye çalışılırdı. Ama eskiye nazaran gelişen sektörler ve teknoloji sayesinde hem görselliğe hitap eden hem de kaliteli ürünler yerini almıştır. Artık evlerinizde bahçelerde ya da balkonlarda otururken güneşin sizi etkilemesine izin vermeyeceksiniz. Yağan yağmuru izlerken çaylarınızı keyifle yudumlayacaksınız. Çankaya tente olarak sizler için uygun fiyat seçenekleri sunarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

 

           Adel Tente sizlere farklı seçenekler sunmaktadır. İstediğiniz model tenteleri kısa bir süre içerisinde uzman ekibimiz tarafından monte edilmektedir. Çankaya tente modellerinin bazıları körüklü tente, mafsallı tente, pergole, şeffaf tente, raylı tente, otomatik tente, çift açılım tente modelleri bulunmaktadır. Sizlerin istekleri doğrultusunda seçtiğiniz modeller zaman kaybetmeden yerini alır. Aynı zamanda da sadece Ankara iline değil diğer bütün illere de satış ve montaj işlemi yapılmaktadır. Çankaya tente olarak güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktayız.

çankaya tente

çankaya tente

Eğim ayarlı tenteler çevirme koluna sahip olup güneşin geldiği yöne doğru eğim verilerek ayarlama yapılabilir. Dışarıda gittiğimiz birçok açık alanda ve kafelerde bunlara sıkça rastlamaktayız. Bahçelerde kurulacak tentelerde özellikle aydınlatma olmasını istiyorsanız Adel Tente olarak sizlere spot ışıklı tenteleri önerebiliriz. Böylelikle karanlıkta kalmadan rahat bir şekilde aydınlığın tadını çıkarabilirsiniz. Tentelerin avantajları ise hem daha kısa sürede montajının yapılması aynı zaman da her bütçeye uygun koşullarda olması ve görsel açıdan da göze hitap etmesidir.

 

Bazı alanlara da özellikle sigara yasağından sonra kafelerde tentelerden oluşturulan mekanlar sabittir. Açma kapama işlemi yapılmaz. Bir de açılıp kapanan tenteler bulunur. Bunlar tamamen müşterinin isteğine bağlı olarak manuel ya da otomatik olarak yapılır. Manuel sistemde kolu çevirerek yapabiliriz.

 

Otomatik sistemde ise kumanda yardımı ile işlerinizi daha kolay bir hale getirebilirsiniz. Adel Tente olarak sizlere uygun fiyatlar ile birlikte birçok seçenek sunarak çözüm odaklı çalışmaktayız. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımız için sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktayız. Daha detaylı bilgi almak isterseniz iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.