Tente Uygulama Alanları

Tente Ve Uygulama Alanları

 

Tente günümüzde birçok alanda kullanılan ve her geçen gün yeni modelleri ile kendini yenileyen bir sektör konumundadır. İş yerlerinin ve terasların vazgeçilmezleri olan tenteler çok farklı model ve renk seçimleri ile dikkati çekmektedir. Bizde Adel Tente olarak bu alanda hizmet veren öncü firmalardan biriyiz.

 

Firmamız ve özellikleri nelerdir?

seffa-ankara-tente

           Adel Tente olarak Ankara merkezli olan firmamız başta Ankara olmak üzere tüm ülke geneline satış ve montaj hizmetimiz bulunmaktadır. Ankara tente alanında kurulmuş en büyük firma olan işletmemiz kısa sürede büyük müşteri potansiyeline ulaşmıştır. Ankara tente sektörü konusunda ihracat yapan tek firma unvanına sahip olan adel tente işletmemiz her alanda öncülüğü takip etmektedir. Firmamız Ankara tente sektöründe işyerlerinin vazgeçilmezleri arasına girerek mimari olarak birçok alanda estetiği ön plana çıkarmakta ve uyguladığımız iş yerlerine çok daha iyi görünüm katmaktadır. Firmamız üretim konusunda son teknoloji yenilikleri takip ederek üretim yapmakta olup geniş ve ferah çalışma ortamları ile de dikkatleri çekmektedir. Geniş üretim makine parkurumuz, prestijli konumdaki ürünlerimizi sergi alanımız ile adeta insanları büyülemekteyiz.

 

Firmamızda üretilen ve satılan tente çeşitleri nelerdir?

 

           Adel Tente olarak çok çeşitli seçeneklerde tente üretim ve satışı yapmaktayız. Raylı sistemli tenteler, şeffaf tenteler, körüklü tenteler, otomatik tenteler, çift açılımlı tenteler, mafsallı tenteler gibi seçeneklerimiz bulunmaktadır. İstenilen her ölçüye göre her renk ve tasarımda özel üretim yapmaktayız. Firma olarak tamamen iş ve müşteri odaklı çalıştığımız için satışlarımızda müşterilerimize gerekli desteği sağlamaktayız.

 

 Tente alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

 

Adel Tente olarak müşterilerimize tente satışı yaparken kaliteyi ve konforu ön planda sunuyoruz. Farklı işletmeler kalitesiz kumaş ve naylon gibi ürünler kullanarak bu işi yapmaktadırlar. Biz firma olarak kullandığımız kumaşlar gayet kaliteli, güneş ve yağmur geçirmeyen ürünler olup uzun yıllar güvenle kullanılabilmektedir.

 

 Tente fiyatları ne aralıklarda olmaktadır?

 

Adel Tente olarak fiyatlarımız ürettiğimiz çeşitlilik nedeniyle her kategoride farklılık göstermektedir. Uyguladığımız alana göre en konforlu ve gösterişli görünüme sahip tentelerimiz gayet ekonomik olarak satılmaktadır. Ortalama bir tente fiyat olarak 300 Türk lirasından başlamakta olup 1000 Türk lirasına kadar çıkmaktadır. Kullanım esnasında olası durumlarda firmamız tarafından destek sağlanmaktadır.