Tente Ürünleri İle Rahat Edin

Tente Ürünleri İle Rahat Edin

 

Tente ürünleri, güneş ve yağmur gibi birçok dış etkenden sizleri korumaktadır. Bu konuda uzman olan Adel Tente ürünleri Ankara tente sanayisinde söz sahibi bir firmadır. Size uygun seçeneklerle, dışarı illere montaj ve tamir işleri servisi vardır. AVM, dükkânlar ve çay bahçelerinde son derece büyük bir ihtiyaç olan tenteler, rüzgar gibi dış etkenlere dayanıklı yapısı ve kolay açılır kapanır sistemi ile profesyonel çözüm arayanlar için çözüm sunulmaktadır.

 

 GÜNEŞ VE YAĞMURDAN KORUNUNankara_pergoleci

 

Güneş ve yağmurdan korunmanın yolu, şemsiye veya tentedir. Tente, güneşten ve yağmurdan korurken, maksimum koruma sağlar ve dış etkenlere dayanır. Otomatik açılıp kapanan tenteler, güneş ve rüzgar enerjili üretimi yanında kumandalı ve manuel sistemli olarak da üretilebilmektedir. Günümüz teknolojisinin son ürünü olan Adel Tente ürünleri, şeffaf, körüklü, mafsallı, pergole, raylı, otomatik ve çift açılımlı olarak üretilmektedir.

 

 OTOMATİK VE SAĞLAM YAPISI İLE ANİ BASTIRAN YAĞMURA KARŞI KORUNUN

 

Çay bahçelerinde ve dükkanların önündeki meyve reyonlarında, ani bastıran yağmur, büyük sıkıntılara neden olur. Bu nedenle, otomatik açılabilen ve rüzgara dayanıklı tente sistemleri, ani bastıran yağmura karşı etkilidir. Güneşten ve diğer etkenlere karşı korunaklı olan bu sistem, Ankara tente ürünleri içerisinde satışa sunulmaktadır.

 

 ARADIĞINIZ TENTE MODELİ İLE DAHA ESTETİK BİR YAPIYA KAVUŞUN

 

Aradığınız tente modelleri, Ankara tente farkı ile üretilmektedir. Alanında uzman olan Adel Tente ürünleri, sağlam ve dayanıklıdır. Sağlamlık ve estetik bakımından renkli bir şekilde üretilen tente çeşitleri, aradığınız konforu sunmaktadır. Mafsallı tente ürünleri, ön kısmı aşağı sarkık olduğundan, güneşten maksimum korunmaktadır. Yağmur olukları ile yağmur suyu ön kısımdan değil en uygun yerlerden aşağı akmaktadır. Mafsal kısımlarına ise reklam yazdırabilirsiniz. Otomatik ve manuel sistemlerle üretilen mafsallı tente, en çok beğenilen ürünlerdendir. Adel Tente, ilçelere tamir ve montaj gerçekleştirebilmektedir.

 

Şeffaf tente çeşitleri, saydam yapısı ve cam gibi berrak görüntüsü ile kapama işlemlerinde, aydınlık bir görüntü kazandırmaktadır. Aydınlık görüntüsü ve sağlam yapısı ile şeffaf tente, bahçeler için idealdir. Yağmurdan koruma yanında, bahçe zevkini sizlere sunmaktadır. Körüklü tente ve pergole raylı tente çeşitleri de diğer tente çeşitleridir.