Tente Üretiminde Gelinen Son Nokta

Tente Üretiminde Gelinen Son Nokta

 

Tente, çay bahçesi, kış bahçesi, teras ve daha birçok yerde en çok kullanılan ürünler arasındadır. Özellikle AVM gibi yerlerin dışarıdaki meyve kısmında en çok rastladığımız ürün tentelerdir. Tenteler, birçok çeşitte üretilmektedir. İşindi uzman olan Ankara tente, size özel tente ürünleri ile aradığınız ürünleri sizlere sunmaktadır. Etkili ve güzel tasarımlarla, göz dolduran tente ürünlerini Adel Tente çeşitlerinde bulabilirsiniz.

 

MODERN VE ETKİLİ TENTELER

 

Günümüz şartlarında, eski tip şemsiyeler, ya da kumaş parçaları, gölgelenme ve yağmur gibi etkilerden korunmak için yetersizdir. Mukavemeti yüksek ve rüzgârın etkisinden etkilenmeyen sağlam gövdeli tente modelleri, AVM ve dükkan önlerini güvenli bir şekilde kapatmaktadır. Bu konuda uzman olan Adel Tente, ürünlerinin modelleri bakımından oldukça zengindir.

 

ETKİLİ TASARIMLAR SAĞLAM İŞÇİLİKLE ÜRETİLMEKTEDİR

 

Günümüz teknolojisinin en son ürünleri olan tenteler, Adel Tente ürünleri ile oldukça görkemlidir. Şeffaf tente çeşitleri ile ışıktan tasarruf yanında, sağlam ve cam gibi yüzeyi, yağmur ve diğer etkenlerden koruma sağlamaktadır. Körüklü tente çeşitleri ise, belli bir merkezden dışa doğru açılan bir modeldir. Bu model Ankara tente tarafından üretilmektedir. Merkez ilçelere ve diğer ilçelere tamir ve montaj işlemlerini de gerçekleştiren Adel Tente ürünleri, sağlam işçilikle, müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

pergole_1

Günümüz teknolojisinin son ürünü olan tenteler, mafsallı tente çeşitleri ile en çok tercih edilen modeller arasına girmiştir. Yağmur oluklu sistemiyle, yağmur sularını en uygun yerden aşağı akıtır. Mafsalları ön kısımda aşağı sarkar ve güneş etkisini en aza indirir. Mafsal kısmında ise reklam yazıları mevcuttur. Elle, kumandalı ve güneş enerjili tente üretilebilmektedir. Mafsallı tente ürünler Ankara tente ürünleri içerisinde, beğenilen ürünler arasındadır.

 

Çift kanatlı tente ürünler ise, çay bahçelerinde, yağmur ve güneşten, bahçede oturanları en iyi şekilde korumaktadır. Güneş şemsiyesi gibi, rüzgarın etkisiyle savrulmaz. Sağlam ayaklıdır ve bu ayaklar üzerine sağa ve sola kanat gibi açılan bir sisteme sahiptir. Raylı tente sistemleri de, gövdesi ahşap ve metal olmak üzere üretilir. Tam kapatır ve dış mukavemeti yüksektir. Bu özellikleri ile tente piyasası, istediğiniz tente ürünlerini, anında sizin için tedarik edebilmektedir.