Tente Kullanmanın Avantajları

Tentenin Gölgesinde Kusursuz Bir Huzur İçin

 

Hava değişiklikleri herkesi farklı şekillerde etkiler. Özellikle dış alanlarda oturmak isteyen ya da tütün mamulleri kullanan insanlar oturdukları mekanın dışında bir tente bulunmasını tercih ederler. Bu yüzden işlettiğiniz mekanlara tente koymak müşteri potansiyelinizi daima arttırır. Bizler bu konudaki yıllara dayanan deneyimimiz ve birçok uzmanımızla hizmetinizdeyiz.

 

Tente Kullanmanın Avantajları

 

Eğer bir işyeri için tente taktırmayı düşünüyorsanız, durmayın. Çünkü tente kullanmanın avantajları saymakla bitmez. Yaz, kış, ilkbahar ya da sonbahar, kısacası hangi mevsimde olursanız olsun, olumsuz hava koşullarının ne zaman ortaya çıkacağı belli olmaz. Böylelikle, bir tenteniz varsa her mevsimde sizi ya da müşterilerinizi rahatsız eden güneşten, yağmurdan ve kardan korunmuş olursunuz. Genelde Ankara tente satışlarımızda açılıp kapanan tenteler tercih edilmektedir. Açılıp kapanan tenteler kullanmanız güzel günlerde daha ferah bir alan yaratmak için tenteyi açabilmenize olanak sağlar. Böylece, hava koşullarına göre ortamınızı değiştirebilir ve havaya uyum sağlayabilirsiniz.

 

Açık alanlarda oturma yeri olan çoğu işyeri, bir binanın altında bulunur. Tente kullandığınızda üst katlardan gelebilecek olan klima akıntılarından ya da atılacak çöplerden korunmuş olursunuz. Müşterilerinizin ve sizin huzurunuz bozulmadan keyifle vakit geçirebilirsiniz.

pergole-4

Tente kullanımın en büyük faydalarından biri de reklamlarının daha etkileyici olmasıdır. Birçok işyerinin ve binanın arasında çoğu zaman tabelalarınız görünmez. Tente kullandığınız zaman, tentenin ön kısmında bulunan reklamınız ya da işyerinizi ismi sizi daha görünür kılar. Böylelikle dışarıdan geçen insanlar sizin işyerinizi rahatlıkla fark eder ve müşteri potansiyeliniz artmış olur.

 

 Tentenin Uygulama Süreci

 

Bu süreçte, öncelikle müşterimizin ne istediğine odaklanır ve fikir birliğine ulaşıncaya kadar tentenin özelliklerini ve tasarımını belirleriz. Sizin için en uygun tenteyi binlerce seçenek arasından belirler ve işe koyuluruz. Uzman ekibimiz işyerinize gelip, tentenin takılacağı konumun ölçülerini tam ve eksiksiz alarak üretim haneye geri dönerler. Üretim hanede yapılan tente, montaj ekibimiz tarafından getirilip, hazır bir halde montajlanıp kullanımınıza teslim edilir. Bu süreçte tek yapmanız gereken bize nasıl bir tente istediğinizi anlatmaktır.

 

           Adel Tente, olarak biz yaptığımız işe özen gösteren, tente işinde öncü bir firmayız. Dilediğiniz zaman bizimle iletişim kurup, kaliteli modellerimizin arasından bir seçim yapabilirsiniz.