Ankara Pergole

 

Kalite denince akla gelen ilk isim olan Adel Pergole, sizlere geniş bir yelpazede ürünlerini sunuyor

Malum yaz geldi, balkonda oturulacak gibi değil güneş beyninize beyninize geliyor. Ya da yağmurlar başladı içeri sıkışıp kaldınız bir balkondan hava alayım dediniz. Çözüm basit balkon tipi Körüklü modeli ile istediğiniz gibi açıp kapatıp balkonun keyfini çıkaracaksınız. Şık tasarımı ve farklı renkleri ile Körüklü modelinde kullanılan profil 1.sınıf kalite malzemeden yapılmış olup rüzgâra, yağmura çamura dayanıklıdır. Yıllarca keyfinizi sürüp arkanıza yaslanıp kahvenizi yudumlayacaksınız çadırımızın altında.

 

Yaz aylarında daha çok açık olarak, kışın da kış bahçesi havasında kullan alanları yaramak isteyenlere sağlayacağı büyük kolaylık ile Pergole Özellikle restoran, çay bahçesi, cafe gibi yerlerde tercih edilen raylı sistem uygulaması olan Pergole her hava koşuluna göre kullanımı ile öne çıkmaktadır. Her metrekare alana kolaylıkla uygulamasını yaptıkları bu modelde ahşap görünümden beton görünüme siz ne istiyorsanız öyle dizayn ediliyor. Aç kapa özelliklerinde tavana birde spot lambalar konulabiliyor. Isıtıcılar ya da soğuk hava üfleyen sistemler ile uyumlu olan Pergole uygun fiyatları ile sizi bekliyor.

 

Doğa olaylarına karşı dayanıklı olan Kasetli olan yaklaşık 90 km/sa hızla esen rüzgâra, 30 santimetre kalınlıktaki kar yağışlarına ve şiddetli yağmura karşı dayanıklı bir üründür. Bu sayede çadır altında oturan, ayakta duran insanların ve eşyaların zarar görmesini engeller. Soğuk havalarda ısıyı muhafaza ederler. Böylelikle içerideki ısı kaybolmaz. Ayrıca oto kasetli modellerin yapımında kullanılan sac, conta ve vidalar paslanmaz çelik malzemeden imal edilir. Bundan dolayı kullanım süreleri uzun olur.

 

Tüm bu özellikler oto kaset modellerin temel özellikleridir. Siz de mekânınıza oto kasetli yaptırmak istiyorsanız Ankara pergole tam da size göre olacaktır. Kalite ve güvenin bir arada olduğu uygulama yaşatacak ürünleri ile iş yeriniz ve diğer mekânlar için sağlayacak. Karşılaşacağınız çeşitli hava koşullarına rağmen evde kendiniz mekânında ise müşterileriniz konforu ve rahatı yaşayacak. Böylece işinize mevsimin değişkenliği nedeniyle ara vermeden işinizi yapmaktan geri kalmayacaksın.

 

Ankara tente deyince yine şeffaf ya da mafsallı ya da çift açılım geliyor. Siz de evinize, iş yerinize bahçenize ve dilediğiniz her yere güvenle yaptırabilirsiniz.